Naše služby

Copywriting

copywritingObsah je bezesporu tou nejdůležitější součástí webu. Jen kvalitní a správně strukturovaný obsah dokáže z článku vytěžit maximální potenciál a případný zájem o služby čí produkty. Copywriting je proto klíčovou událostí při vytváření webových stránek.

Správně vytvořený článek musí obsahovat důležité informace podané čtivou formou v krátkých a výstižných odstavcích. Navíc musí splňovat požadavky pro efektivní optimalizaci, aby se odkaz na článek či produktový popis zobrazil na dobrých pozicích ve vyhledávačích.

Svěřte své texty nám

Není nutné trápit se vymýšlením a optimalizací textů. Věnujte se tomu, co umíte, a zbytek nechte na nás.

brkPro své klienty jsme schopni navrhnout obsah webové prezentace a na základě dodaných materiálů připravit hotové texty. Nejsme limitováni oborem činnosti, délkou textů ani stylem psaní. Prioritou pro nás je srozumitelnost, čtivost a SEO optimalizace.

Spolupracujeme se zkušenými copywritery, kteří mají bohatou praxi z tištěných a internetových médií, televizí a PR agentur. Jejich devizou je schopnost napsat i vysoce fundovaný obsah tak, aby byl srozumitelný co nejširšímu okruhu čtenářů, a přitom zůstal důvěryhodný i profesionálům z oboru. Dokážou plně přizpůsobit text vašim požadavkům a zachovat přitom všechny náležitosti účinné webové prezentace.

Cena návrhu obsahu a kompletní textové přípravy firemních webových stránek je individuální, většinou se ale pohybuje od 5000 do 10000 Kč podle náročnosti. V případě mikrostránek začíná cena textů na 2500 Kč. Texty pro rozsáhlejší webové projekty dohodou.

Reference

Kompletní obsah projektů - www.odkyseleni-tela.cz, www.molekula-mladi.cz, www.kolageny.cz, www.odkyselujicinapoj.cz a mnoho dalších

Ceník posíláme na požádání. Jedná se o orientační ceny, které se upřesňují dle domluveného rozsahu.


V případě zájmu o naše služby nás kontaktuje prostřednictvím přiloženého kontaktního formuláře, případně mailem, či telefonicky.