Naše služby

SEO optimalizace

seoZvyšování výkonnosti webových stránek

Nabízíme optimalizaci webových stránek a optimalizace pro vyhledávače dlouhodobě účinnou formou. Optimalizaci chápeme jako dlouhodobý proces, zajišťující zvýšení výkonu webu a zlepšení obchodních výsledků.

V rámci optimalizace dojde nejprve k analýze současného stavu webových stránek (analýza klíčových slov, nastavení nadpisů, titulků, metadat, validity) a jejich pozic ve vyhledávači. Následně se soustředíme na optimalizaci samotného webu, což zahrnuje nastavení procesů, optimalizace pro roboty vyhledávačů, rekonstrukce textů a další. Až teprve poté se věnujeme offpage faktorům, především linkbuildingu a externímu šíření obsahu.

1Optimalizace ON PAGE

Optimalizace "on page" se odehrává na konkrétních webových stránkách. Zahrnuje vše od obsahové stránky, označení titulků, meta popisků, nadpisů, popis fotografií, optimalizace velikosti dat, vzájemného prolinkování, A/B testování atd.

2Optimalizace OFF PAGE

Optimalizace "off page" je naopak vše co se děje mimo webové stránky. Soustředí se na zlepšení odkazového profilu, šíření tématického obsahu, propojení se sociálními sítěmi a další.

"Snažíme se o optimalizaci prostřednictvím trvalého zlepšování"

Co je SEO optimalizace?

 

 

Velmi užitečným pomocníkem před stanovením cílů v případě dlouhodobé optimalizace jsou PPC systémy. V relativně krátkém časovém období se dají získat neocenitelné informace o efektivitě klíčových slov a o chování návštěvníků přivedených na webové stránky. Investice do krátkodobé kampaně se tak mnohonásobně vrátí.

A/B testování

V rámci optimalizace webových stránek využívání nástroje na A/B testování vstupních stránek. Jedná se o relativně jednoduchou metodu pro zvýšení výkonu jednotlivých stránek.


V případě zájmu o naše služby nás kontaktuje prostřednictvím přiloženého kontaktního formuláře, případně mailem, či telefonicky.